FOLIE TRANSFEROWE DO CZEKOLADY A4 25 ark- CHOCOSHEETS CBT

CHOCOSHEETS Zobacz większe

Nazwa: CHOCOSHEETS - FOLIE TRANSFEROWE DO CZEKOLADY

Rozmiar: A4 (21cm x 29,7cm)

Ilość: 1 opakowanie - 25 szt.

Więcej szczegółów

115,00 zł brutto

Rabaty ilościowe

IlośćRabatOszczędzasz
5 8,01 zł Do 40,04 zł
10 12,00 zł Do 120,05 zł
25 20,00 zł Do 500,00 zł
50 26,00 zł Do 1 300,11 zł
100 32,00 zł Do 3 200,46 zł

Więcej informacji

SKŁAD:
Skrobie modyfikowane (E1422, E1412), cukier biały, masło kakaowe, stabilizatory (E414, E460i), emulgatory (E435, E322), gliceryna (E422), aromaty, barwnik  E171

Termin przydatności:
24 miesiące od daty produkcji w szczelnie zamkniętym opakowaniu i zalecanych warunkach.

PRZEZNACZENIE:
CHOCOSHEETS A4 CBT
 to powlekane cienkie folie służące do dekoracji i personalizowania czekolady po przez przenoszenie nadrukowanej grafiki z folii transferowej na czekoladę (stąd nazwa folia transferowa).

Folie transferowe CHOCOSHEETS A4 CBT przeznaczone są do stosowania z atramentem jadalnym. Po zadrukowaniu folii w drukarce jadalnym atramentem uzyskujemy grafikę w wysokiej rozdzielczości gotową do połączenia z czekoladą.

Folie CHOCOSHEETS dają wyjątkowe i nieograniczone możliwości dekorowania czekolady. Praliny czekoladowe, czekoladki i inne podobne produkty możemy ozdobić dowolnie wydrukowanymi obrazkami, zdjęciami, logotypami, czy też samym tekstem. Z naszych czekoladowych arkuszy transferowych mogą Państwo stworzyć indywidualne i niepowtarzalne pralinki lub wyjątkowe czekoladowe słodycze.

Dzięki łatwości w przenoszeniu ilustracji na czekoladę uzyskujemy niesamowity i niezapomniany efekt wizualny i estetyczny gotowych wyrobów czekoladowych i pralin.
Przenosić na czekoladę możemy wszystko to co możliwe jest do wydrukowania: obrazki, grafiki, zdjęci, logo czy też sam tekst.
Z odrobiną praktyki i umiejętności dzięki naszym foliom transferowym można nawet przenieść wydruki na masę cukrową, gumpaste i marcepan.

Oferowane przez nas folie transferowe dadzą Państwu mnóstwo nowych możliwości na stworzenie nowych produktów w Państwa asortymencie.

UWAGA ! Aby wydrukowana ilustracja została poprawnie i w wysokiej jakości przeniesiona na czekoladę należy drukować na powlekanej stronie arkusza folii transferowej w opcji „odbicie lustrzane”.

NA ZAMÓWIENIE DOSTĘPNY TAKŻE W FORMACIE A3

POTRZEBUJESZ FOLII TRANSFEROWYCH DO ZADRUKU POD INDYWIDUALNY I NIESTANDARDOWY WYMIAR ??? 

OKREŚLIMY DLA CIEBIE MINIMALNĄ ILOŚĆ I KOSZT NIESTANDARDOWEGO ROZMIARU !

Istnieje również możliwość zamówienia pełnego oprogramowania do samodzielnego projektowania nadruku na folii transferowej.
Przygotowujemy także pod indywidualne zamówienie klienta folie z gotowym nadrukiem.

Produkt posiada stosowne dokumenty dopuszczające do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM WIĘKSZYCH ILOŚCI (np. PALETOWYCH) LUB STAŁĄ WSPÓŁPRACĄ 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
mailowo: kontakt@cakeartpolska.pl
telefonicznie: 692-880-267