Koszt, termin i sposoby dostawy

Koszty dostawy Produktu są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia.
Uzależnione są od wyboru sposobu płatności i dostawy zakupionego Produktu.
Zakupione w e-Sklepie Produkty są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszty dostawy - dotyczą terenu Polski:

  1. Przelew - Firma Kurierska DPD - 17.99 zł
  2. Pobranie (płatność u kuriera) - Firma Kurierska DPD lub UPS - 22 zł
  3. Odbiór osobisty - brak kosztów wysyłki

Osobistego odbioru towaru można dokonać w siedzibie firmy pod adresem Cake Art Łącko 936, 33-390 po wcześniejszym uzgodnieniu. Taka możliwość istnieje od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godzinach 9:00- 17:00.
Przy zamówieniach o wartości powyżej 400,00 zł brutto koszty przesyłki wynoszą 0,00 zł (dotyczy tylko standardowych przesyłek o wadze do 31 kg)
Koszty dostaw paletowych lub o wadze pow. 31 kg ustalane indywidualnie.
Istnieje możliwość wysyłki towaru na terenie Europy. W tym przypadku koszt i sposób dostawy ustalany jest indywidualnie.

Czas oczekiwania

Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika.
Czas kompletowania i dostawy zamówienia w przypadku dostępności towaru wynosi od 1 do 2 dni roboczych (z reguły następny dzień roboczy). Zależny jest od wybranego sposobu dostawy i płatności.

  1. Pobranie - paczka wysyłana jest w dzień złożenia zamówienia - czas: 1 do 2 dni roboczych
  2. Przelew - paczka zostaje wysłana automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto od tego momentu czas: 1 do 2 dni roboczych.
  3. System szybkich płatności Przelewy 24 paczka zostaje wysłana automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto od tego momentu czas: 1 do 2 dni roboczych.

Czas kompletowania zamówienia w przypadku braku produktu w magazynie lub produktu o statusie "Na zamówienie" do 14 dni roboczych. Dostawy zamówionego towaru odbywają się tylko i wyłącznie w dni robocze.
Koszt dostawy zostaną automatycznie zliczone w Państwa zamówieniu. Zamówiony towar zostanie wysłany do Państwa na adres podany w formularzu zamówienia lub formularzu rejestracji konta.

1-delivery.jpg