Dlaczego My?

Cake Art to jedna z pierwszych firm, która zapoczątkowała sprzedaż i produkcję jadalnych papierów i atramentów, oraz drukarek do wydruków cukierniczych.
Jesteśmy dobrze znaną marką, która już od 15 lat oferuje szeroki wybór półproduktów i dekoracji cukierniczych.

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży jadalnych papierów cukrowych i opłatkowych zarówno ciętych w arkusze (o różnych rozmiarach) jak i tych rolowanych, a także naciętych w dowolne kształty. Jesteśmy producentem jadalnych atramentów AZO i AZO-free, które dostarczamy w butlach, w postaci kartridży z jadalnym atramentem do drukarek Canon oraz w formie pisaków do mas cukrowych i papierów jadalnych.

Ponadto oferujemy Państwu folie do czekolady (transferowe, karotenowe) CBT CHOCOSHEETS, BONBONSHEETS (dla białej i ciemnej czekolady) w rozmiarach pod formy magnetyczne do czekoladek, A4, A3, a także w wymiarach niestandardowych również pod indywidualne zamówienie klienta.

Proponujemy również folie transferowe do bezy MERINGUE WONDERSHEETS A4. To ciekawe rozwiązanie polegające na przenoszeniu grafiki lub tekstu na bez i beziki. Ciekawa propozycja na słodkie stoły w hotelach i domach weselnych. To także interesująca propozycja na promowanie własnej marki oraz polepszenie wizerunku w oczach klientów.

Prowadzimy także sprzedaż drukarek dla formatów od A4 do A1 umożliwiających wydruk na różnych papierach jadalnych i foliach transferowych do czekolady.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo lukry, masy cukrowe, barwniki, pisaki żelowe, formy do pralin i czekolad, wydruki jadalne oraz wiele innych artykułów i półproduktów cukierniczych.

Oferując nasze produkty przestrzegamy najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa, poziomu jakości oraz obsługi klienta.
Zamówienia realizowane są sprawnie, a czas oczekiwania z reguły mieści się w 2 dniach roboczych.

Wciąż rozwijamy asortyment oferowanych przez nas półproduktów cukierniczych, zwłaszcza tych dotyczących wydruków jadalnych. Nie tylko sprzedajemy, ale także zapewniamy techniczne wsparcie dla druków jadalnych oraz metod ich wykonywania.
Naszym klientom służymy doradztwem i pomagamy w dopasowaniu asortymentu do ich potrzeb.

Naszą ofertę kierujemy głównie do cukierni i cukierników, piekarni, mistrzów czekolady, lodziarni, kawiarni, restauracji ale także do miłośników czekolady, oraz pasjonatów cukiernictwa w domowych zaciszach - home bakery.

Współpracujemy z firmami na całym świecie. Stale jesteśmy otwarci na nową współpracę oraz możliwości dystrybucji naszych produktów.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

4-about-us.jpg